| ovidiu33b a întrebat:

Buna, doua conturi Instagram mi-au fost blocate pentru incalcarea a nu stiu ce reguli, este interzis sa adaugi mai mult de 3 poze pe zi? Sau faptul ca vb cu fete sub 20 ani? As vrea sa stiu ce am de facut, sa recuperez ambele conturi si ce am gresit sa nu mai fac, astept raspuns pe mail.

2 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Tu stii cel mai bine daca ai facut ceva rau sau nu

| ovidiu33b explică (pentru Crescent):

POi au zis ca am incalcat cv reguli acolo nu pricep ce, apoi am citit ca nu ai voie cu doua poze la fel pe doua conturi etc nu stiu unde sa le cer scuze si cum sa fac mai ales sa ma lase sa intru din nou macar pe un cont daca nu pe cele 2