| anonim_4396 a întrebat:

Bună dragii mei, nu aş dori să fie o întrebare, ci doar un gând frumos de mulţumire echipei TPU, cea care mi-a urat astăzi un călduros şi sincer la mulţi ani.Mulţumesc frumos tuturor persoanelor de pe acest site, cei care m-aţi ajutat atunci când am avut nevoie, doar voi cei care mi-aţi împărtăşit părerile voastre sincere despre videocliprile mele... ^^

Este adevărat m-am născut pe 21 iunie, dar această dată nu a fost luată în considerare de medici. Eu am vrut să văd lumina zilei mult mai devreme, la 6 luni jumătate...eram prematură! Cu toate acestea am supravieţuit, deşi nu-mi dădeau nici o speranţă, aşa că am fost înregistrată pe data de 2 august. Nu ştiu dacă v-am băgat în ceaţă sau nu, dar este adevărat! ^^

Aş dori să mai mulţumesc unei persoane importante din viaţa mea, nu dau nume pentru că este de ajuns să-l cunosc eu, să-i mulţumesc pentru fiecare zâmbet smuls, pentru fiecare "te iubesc mult sufleţel ", pentru felul său de-a fi; pentru că a îndrăznit să înflorească atât de frumos în inima mea, chiar din primele zile de-al cunoaşte... (nu mă puteam abţine, îl iubesc atât de mult...mult de tot ) ^^

Vă doresc tuturor o zi minunată în continuare, plină de zâmbete şi cât mai plăcută.

Mulţumesc anticipat pentru răspunsurile voastre şi-mi cer scuze dacă am vreo greşeală de gramatică! ^^

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

La multi,multi ani, suflet frumos!
Sa-ti pastrezi zambetul si dragostea o viata, iti doresc!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Frumoase cuvinte...
La mulţi ani, dragă! Să fii iubită!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

La mulți și frumoși ani! Să te bucuri de viață, tu știi mult mai bine decât oricine să o apreciezi, s-o prețuiești pentru că ești o luptătoare.
O viață plină de zâmbet să ai!

| Gregory a răspuns:

Bună. Cu scuzele de rigoare pentru întârziere, îți urez și eu un călduros „La mulți ani!" Dumnezeu să-ți dăruiască ceea ce consideră El de cuviință.

| alexmircescu13 a răspuns:

Pentru o asemenea postare meriti sa ti se racneasca LA MULTI ANI! zilnic, fara legatura cu data la care ai aparut efectiv ca individ. Personal n-am sa fac lucrul asta zilnic, dar azi nu ma abtin. Sa ai parte de mai mult bine decat te astepti si de mai putin rau decat te temi. Am zis!

| Klepto a răspuns:

La multi ani Elena.
Sa nu te schimbi niciodata.

| FuckOnCocaine a răspuns:

La mulți ani și din partea mea. Să fii fericită și iubită, dar cred că nu-și mai au rostul cuvintele. Numai bine kiss.

| Just mE:x a răspuns:

La multi aniii>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mulţi ani! ^_^