| Hela a întrebat:

Buna! E cineva care si-a dat licenta in toamna sau anul urmator sau chiar anii urmatori si imi poate explica cum se procedeaza?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand vorbesti cu un profesor daca poate sa te coordoneze
Daca accepta te inscrii pentru licenta la inceputul anului (noiembrie - decembrie) atunci duci fisa aia cu tema aleasa la secretariat, cu semnatura profului si inainte de examen ai nevoie de aprobare de la prof. Iti semneaza ceva sau completati niste hartii impreuna, platesti taxa aia de inscriere daca aveti asa ceva si mergi la examen

| Hela explică (pentru anonim_4396):

Si daca, de exemplu, termin anul asta si vreau sa dau in toamna? am coordonator si tema

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hela):

Mai bine intrebi la secretariat. Si eu mi-am amanat licenta, dar la mine nu a existat sesiune de toamna doar februarie si iulie. A trebuit sa ma inscriu in decembrie pentru iulie. Poate aveti doua perioade de inscriere, dar cred ca ai fi stiut... Mai bine intrebi. Scuze.