| Daiana90 a întrebat:

este cineva aici de profesie psiholog? chiar am multe probleme si nu am cu cine sa vorbesc.ma simt foarte rau si stiu ca pare ciudat dar in intreg anul scolar eu nu am reusit sa vorbesc nici macar odata cu psihologul scolii.in ore nu aveam voie sa mergem la el, venea odata pe saptamana cand ii nazarea si in pauze erau zeci de copii in cabinet, nu puteam face nimic. e cineva care ma poate ajutastraight face?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite un site specializat in asa ceva:
http://www.psihologu.ro/2008/04/16/cabinet-de-psihologie-online/

| AnaisC a răspuns:

Sincer nu sunt psiholog, dar ma pasioneaza, ideea asa ca daca mi-ai da o sansa sa iti demonstrez ca ma descurc, chiar cred ca te-as putea ajuta, daca vrei sa te ajut da-mi id tau prin mesaj.