| picasso0 a întrebat:

Buna este o melodie la radio:In videoclip este o femeie tunsa scurt cam blonda care face un fel de dans'gimnastica cu un barbat si nu stiu cum se numeste.Va rog ajutati-ma :

Răspuns Câştigător
| WhatheWow a răspuns:

De două ori am postat link'ul dar nu a apărut!
https://www.youtube.com/watch?v=yTCDVfMz15M&feature=youtube_gdata_player

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu inteleg... la radio? videoclip? stiu ca e tarziu, poate n-am fost atenta...

| WhatheWow a răspuns (pentru Kaℓi):

Cred că este vorba de Pink și piesa ei "Try" însă nu știu cum de nu s-a postat decât a treia oară. happy

| Kaℓi a răspuns (pentru WhatheWow):

Aha! stiu piesa, imi place, dar videoclipul nu l-am vazut pana acum laughing wow! are fata asta o predilectie pentru violenta...

| WhatheWow a răspuns (pentru Kaℓi):

Are, are însă mie îmi place enorm de mult asta :
https://www.youtube.com/watch?v=1f8S5u01E0Y&feature=youtube_gdata_player

| alexs99 a răspuns:

Melodia descrisa de tine in intrebare este ''Pink-Try''.

| WhatheWow a răspuns:

Cred că despre asta e vorba :

| Yasmin875 a răspuns:

straight face Sunt foarte multe femei blonde.