| stefanneell a întrebat:

Buna. Este voie cu trotineta in tren? Si daca da, ma costa ceva sau?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am văzut si cu biciclete, asa că... Dar, ai grijă unde o vei pune, incat sa nu deranjezi prea mult, călătorii. Ăștia sunt mai răi decât nașu'.
Nu plătești nicio taxă in plus!
Du-te cu incredere!

| andreierdna91 a răspuns:

Eu as zice sa nu-ti bati capul prea mult. E suficient de mica sa treaca drept bagaj (ma refer la ea stransa). O pui sus in locul bagajelor si nu o sa te intrebe nimeni de ea.
Din cate stiu au un pret pentru echipamente sportive/biciclete dar nu cred ca o trotineta pliata intra la categoria asta.

| stefanneell explică (pentru andreierdna91):

Am uitat sa mentionez ca nu pliaza happy