| crynutza34 a întrebat:

Eu am telefonul LG KP501 si cand ma mai suna cineva si nu arata numarul imi apare fie "Necunoscut" sau "Fara id apelant" stiti care este diferenta dintre cele 2? Sau ce inseamna fiecare?

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Necunoscut apare la numerele care nu sunt in agenda telefonului tău și fără ID apelant apare când te sună cu număr ascuns.

| JaCkEyNiCKyy a răspuns:

Unii se dau pe necunoscut pentru a face farse la telefon, iar fara id, nu este in telefonul tau.