| crynutza34 a întrebat:

As putea la telefonul LG KP501, sa fac o setare astfel incat atunci cand ma suna cineva sa nu apara( ma refer sa il ignor)? Adica sa, setez numarul respectiv si atunci cand suna acel numar sa ii raspunda casuta vocala sau ceva asemanator? Va rog sa imi dati raspuns daca stiti si cu pasi va rog puppy dog eyes. funitzahappy

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Incearca sa intri pe la setari apeluri, si pe acolo o sa-ti scrie ceva cu respingere apel, sau respingere automata.Intrii acolo, si iti spune sa editezi lista de respingere.
Din cate stiu, la telefoanele Lg, nu se poate respinge un apel.
Nu costa nimic ca sa incerci.

Toate cele bune!happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Stai linistita, nu raspund pentru fundite.
Cine vrea da, cine nu, nu.
Nu-i nici o suparare.

Toate cele bune!happy

| crynutza34 explică:

Da, este bun raspunsul, si as vrea sa iti dau fundita, dar ai o gramaaadalaughing, si sper sa nu te superi dar astept sa raspunda cineva care are mai putine. ok?winking