| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 5 si am o problema cu el. De fiecare data cand ma suna cineva o voce citeste numele contactului sau cand ma suna un numar care nu este memorat spune apelant necunoscut. Cum pot scoate vocea?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrii acolo la setari audio, si ai optiune sa pui off. acolo unde pui tonul de apel dai mai jos la optiuni.

| BounCeFTW a răspuns:

Da-i cu el de pamant sa vezi cum scapi si de voce, si de bani.

| anonim_4396 explică (pentru BounCeFTW):

Nota 10

| jujegeget a răspuns:

Acea voce este siri cel mai probabil. Dezactiveaz-o si vezi daca se rezolva problema.