| Emmadinlego a întrebat:

Buna, eu o sa îmi vizitez vechea școală (sunt transferata și vizitez cealaltă școală) nu știu cum sa reactionez,adica cu profesorii,fostii colegii daca v-ați aflat în aceasta situatie, sa îmi dați un sfat va rog

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te porți normal. Că un om care se întâlnește cu alți oameni...

| Sportacus123 a răspuns:

Nu te supăra, dar e o prostie ceea ce vrei să faci. Profesorilor nu le pasă de tine, nu le păsa de tine nici când erai în școală respectivă. Cu foștii colegi poți să te întâlnești în weekend.

| asmodeus10 a răspuns:

Cand vei ajunge acolo vei fi napadita de emotii, de amintiri.Doar poarta-te normal.Dai mana cu profesorii,le faci complimente celor care te-au ajutat, care te-au sustinut. Daca te intalnesti cu vechii colegi, ii imbratisezi pe cei cu care te-ai inteles, dai mana cu baietii, pe fete mai mult le imbratisezi.Te porti ca si cum ai avea de sustinut o prezentare acolo sau un examen minor la care stii subiectul bine. Succes!