| IngerasulMicut a întrebat:

Eu recent (de acum 2-3 luni) mi-am facut un canal de YT. Vreau sa zic ca sunt destul de buna la editat video-uri si din astea dar am o intrebare: Eu zilele astea am facut un video mai lung si destul de bun, dar nu am decat 23 de abonati, merita sa il postez? Sau mai bine astept cand am mai multi abonati, ca sa aiba cine sa se uite la video-ul meu?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opinia mea
Posteaza l, daca e bun si nu l a vazut multa lume ii poti face reupload, sunt curios ce varsta ai, daca zici ca te pricepi la editat si la filmat, ai putea face o cariera din asta, nu pe Youtube normallaughing
Spor la vizionari

| siriusblack98 a răspuns:

Am si eu un canal cu 70 de abonati.Ce tip de content abordezi?

| danutzu96 a răspuns:

Posteaza-l acum. Daca o sa ajungi mai sus dupa ceva timp si te vei uita la el s-ar putea (foarte probabil) sa razi acest videoclip si sa nu vrei sa il mai postezi laughing

| IngerasulMicut explică (pentru siriusblack98):

Fac animatii

| SG1995 a răspuns (pentru IngerasulMicut):

Ok, acum sunt curios, dai un link aici?