| EuSiCuMine_5982 a întrebat:

Eu si prietenul meu ne jucam pe mess adevar sau provocare...si eu nu am idei...imi puteti da?

3 răspunsuri:
| Reinkaos a răspuns:

Pune-l sa puna poze amuzante la avatar, cu grasi cu maimute ceva amuzant ce gaseste pe google! pune-l sa trimita massuri amuzante, pune-l sa iasa si sa intre de multe ori pe mess, pune-l sa scrie un status amuzant... se pot gasi multe. distractie placuta in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:
La provocare:
Te provoc sa:
-ma saruti frantuzesc la urmatoarea intalnire
-sa ma saruti
-sa imi dai web si micrrofonul si sa imi arati cum faci cuiva (unui prieten) o farsa la telefon
-sa ma duci maine in parc.oras...mall...
-sa ma saruti maine foarte foarte mult.
-sa-i spui lui _(o prietena d-a ta) : ca te-ai despartit de mine si daca vrea sa fie cu el.si el sa-i zica apoi: a fost o farsa.
-sa-mi cumperi maine o inghetata...rolling on the floor
-multe... provocarii...