| Monique_3125 a întrebat:

Eu sunt in zodia scorpion si scorpionii sunt ff gelosi...am un prieten...si recunosc ca de fiecare data cand il vad in preajma unei fete, nu ma pot abtine sa nu ma infurii, sa nu ineapa a fierbe sangele in mine(da` nu fac urat, doar k imi vine asa o stare de om trist, parasit)si el isi da seama de asta...si aveti idee cum as putea sa scap de asta?
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| inisuky a răspuns:

Moni, stai linistita, dupa cate mi-ai spus despre el si despre cum se poarta cu tine, nu te va parasi pentru nicio alta fata. Ai putina incredere in el! Hug.

10 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Sa fi calma si sa te comporti ca o fata care vrea sa cucereasaca un baiat happy. Esti fata foloseste-te!

| danutza a răspuns:

Gelozia e un semn ca tzii la el...nu vad nimic rau in asta doar sa nu depasesti stadiu normal...fiecare avem in noi o doza de gelozie fie ca vrem sau nu sa recunoastem happy

| Demoiselle a răspuns:

Moni draga...`rupe-i mufa`batting eyelashes! pour Dieu!

| nimeni_3927 a răspuns:

Daca il iubesti si el te iubeste si tia dovedito pana acum, nu trebuie sa iti faci griji in privinta asta. Trebuie sa ai incredere in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca gelozia ta are radacinile in pierderile pe care le-ai avut intr-o relatie anterioara indiferent de care, platonica, fizica etc.Ar fi cazul sa te vindeci daca vrei sa nu mai pierzi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine draguta hai ca iti zic eu-daca mai face interventii din astea da-i in cap (dar vezi sa nu confunzi) asta in cazuri disperate dar e o solutie mai buna ca toate fa-l pe prietenul tau sa te vrea nu ma refer neaparat la sex ca la un moment dat se plictiseste si el nu am idee cum gasesti tu o solutie si fi mai autoritara uite iti las nr meu de tel sa ma suni sa imi zici ce ai rezolvat 0752926423 ai grija de tine pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine draguta hai ca iti zic eu-daca mai face interventii din astea da-i in cap (dar vezi sa nu confunzi) asta in cazuri disperate, dar e o solutie mai buna ca toate, fa-l pe prietenul tau sa te vrea nu ma refer neaparat la sex ca la un moment dat se plictiseste si el nu am idee cum gasesti tu o solutie si fi mai autoritara uite iti las nr meu de tel sa ma suni sa imi zici ce ai rezolvat 0752926423 ai grija de tine pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu sunt baiat si am 14 an
mai bine nu fi geloasa ca no sa te placa niciodata incearca sa oiei mai usurel si sa-i spui cati place de ei
si el o sa te placa la iceput o sa spuna ca te uraste dar intr-o tabara sau intr-o excursie o sa stea numai cu tine

| Denny_5002 a răspuns:

Stiu cum e sentimentul...si eu sunt in zodia scorpion...si innebunesc cand il vad pe baiatul pe care il plac eu cu alta fata..chiar daca el nu ma place