| PurpleAngel13 a întrebat:

Buna eu sunt noua si nu prea stiu ce sa fac pe acest site. puteti sa imi explicati cum fac puncte, cum dau fundite si restul lucrurilor de pe aici?

Răspuns Câştigător
| smecherita_4821 a răspuns:

Pai pui intrebari la care alti iti raspund apoi a doua zi intr pe google scrii TPU. iar apoi iti da mai multe intrebari care au fost puse recent adica cu cateva minute inainte. apoi raspunzi la o intrebare oarecare. iar apoi iti scrie in stanga logat cu... cum te cheama. apoi te dunci la intrebari vezi raspunsurile si dai fundita e simplu nici eu nu sunt veche dar ma descurc. bafta. dai fundita? te rog am nevoie