| Gigea21224 a întrebat:

Buna fetelor cum vinde se par băieții îmbrăcați la camasa? Va plac?

1 răspuns:
| tudorlaura a răspuns:

Buna, baietii la camasa in general au un aer elegant ceea ce emana barbatia un element ce in general atrage femeile, depinde si de tipul de camasa bineinteles cele casual dau o note relaxata iar cele office de eleganta depinde si cum este completata camasa de restul vestimentatie dar daca vrei sa cuceresti o fata poti aparea in camasa la intalnire
bafta!