| justme06 a întrebat:

Buna fetelor, va rog sa imi dati si mie o reteta de cura slabire eficienta, usor de tinut si nu prea costisitoare.multumesc,ofer funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| Ukraineanu a răspuns:

Neaparat reteta? De ce nu incerci pur si simplu salate? Mananca fructe sau supe/borsuri cu legume/mancaruri cu legume. ( care nu se prind ) Mananca vegetal, nu trebuie neaparat sa ti anumite curi de slabit sau sa folosesti anumite antibiotice. Mai multe informatii poti sa gasesti la un search pe google fel si fel de mancaruri preparate pentru slabit sau pentru a nu te ingrasa.