| anonim_4396 a întrebat:

Gemenilor Bill si Tom Kaulitz le placea scoala? Dar celorlalti membrii din Tokio Hotel?

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Desi poate nu iti vine sa crezi bill kaulitz a fost un copil exemplar in copilarie iar tom rebelul casei de ceilalti membrii ai formatiei nu am habar

2 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Nu...bill si tom urau scoala pentru ca erau mereu separati de ceilalti.si in liceu le placea mai mult pentru ca deja erau vedete si na.da tom o zis ca nu mai vrea sa vada scoala niciodatalaughingsi bill stiu ca o terminat liceu cu 9 si ceva.si la ceilalti normal ca nu

| LucKy_6512 a răspuns:

Daca prin scoala intelegi simplul fapt ca se duceau la ore si faceau caterink maxima...nu mai gasesc interviul in care au zis asta dar e adv...cik era circ la ei in orelaughing Funda?big grin