| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ieri a fost prima data cand m-am imbatat si astazi ma simt foarte naspa pentru ce am facut ieri si pentru cum m-am purtat, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bagă un somn adânc până mâine. O să fii ca nou

| StoicAnalysis a răspuns:

Iti ceri scuze si data viitoare bea mai cumpatat. Daca vezi ca incepi sa te simti "ciupit" nu mai bei si o dai pe apa.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dacă ai supărată și necăjit pe cineva cereți cereți scuze cu Adevărat din toată inima și nu mai. Bea ca nu-i bună băutura la nimic și nici soluția la nimic nu este iti bați joc de viața ta și de sănătatea ta și de bank tăi munciți.

| StimabiluI a răspuns:

Dacă îți amintești să fi supărat pe cineva, poți începe prin a-ți cere scuze față de acele persoane.
Și desigur, este un moment potrivit să ai un moment de reflecție, să realizezi dacă se mai merită vreodată să te lași în patima alcoolului.