| TheHeineken a întrebat:

la ce varsta v-ati imbatat prima data si unde? am pus intrebarea din plictiseala laughing)

Răspuns Câştigător
| ElenaErika a răspuns:

Stiu ca nu e bine ceea ce fac. De multe ori o fac pentru ca imi place sa ma prostesc. Dar sunt constienta ca nu ma linistesc. Poate consumand alcool imi voi intensifica starea si poate va deveni mai rau. Nu am incercat sa imi caut linistea in alcool, ci pur si simplu o fac din prostie. Adica e faina senzatia aia cand te ametesti si inchizi ochii. Ai impresia ca zborilaughing. Si in plus cand beau nu e nimeni ca mine. Sunt cea mai frumoasa, cea mai desteapta, cea mai spectaculoasalaughing. Nu mai am niciun complex.laughing

23 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Boss sincer la 17 ani cu aproape 1L de visinata.mi-a placut ca era dulce, parca era suc si dupa cateva minute a inceput tata sa-si faca efectu, cantam cu telefonul in mana in curte pe banca laughing

| ElenaErika a răspuns:

Deci. Aveam 14 ani. Si intr-o seara eram suparata. Am zis sa beau sa ma mbat poate asa imi trece. Si neavand experienta am incurcat o sticla de 3 litrii de vin cu una de 3 litrii de coniac [primise tata de la cineva]. Tata era la servici..mama era plecata si am baut pana m-am trezit a doua zi la spital. Intrasem in coma bineinteles. Dupa toata sticla de coniac. Desi nu stiu cum de am baut-o pe toata ca eu de la primul pahar incolo nu mai stiu nimic. Oricum atunci m-am simtit ca dracu dar acum imi vine sa rad. Si bineinteles ca nu ratez nicio ocazie sa ma ametesc macar cand ies cu prietenii in cluburi sau la gratare. Acum sunt strond si pot sa ma "laud" ca am experientalaughing. Sper ca te-a amuzat "Prima mea zi de nou-nascut betiv"laughing

| TheHeineken explică (pentru ElenaErika):

Este cea mai buna poveste laughing)parerea mea este ca nu iti gasesti "linistea" in alcoolwinking

| ElenaErika a răspuns (pentru TheHeineken):

Stiu ca nu e bine ceea ce fac. De multe ori o fac pentru ca imi place sa ma prostesc. Dar sunt constienta ca nu ma linistesc. Poate consumand alcool imi voi intensifica starea si poate va deveni mai rau. Nu am incercat sa imi caut linistea in alcool, ci pur si simplu o fac din prostie. Adica e faina senzatia aia cand te ametesti si inchizi ochii. Ai impresia ca zborilaughing. Si in plus cand beau nu e nimeni ca mine. Sunt cea mai frumoasa, cea mai desteapta, cea mai spectaculoasalaughing. Nu mai am niciun complex.laughing

| unknownn a răspuns:

11 ani cred cand am tras prima data iarba, nu imi mai aduc aminte exact...

| Xtadelo a răspuns:

14 ani, la banchet.

| dracu14 a răspuns:

La 13 ani acasa

| cristiiiiiii a răspuns:

La 15 ani acasa laughing)

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu m-am imbatat.(INCA). Nicaierilaughing)

| para001 a răspuns:

La cat de beat am fost crezi ca mai stiu anul

| danyshatAT a răspuns:

La 12 ani laughing)))))))) de revelionlaughing

| HeliosMetal a răspuns:

Prima oara m-am imbatat la 9 ani, dar nu stiam ce fac, apoi de la 12 ani in sus si pana acum, da vad ca incepe sa nu mai aiba efect.

| tsunami11 a răspuns:

La 13 ani cun verisor data nu mi-a aduc aminte era o zi obisnuita.

| LiviuStefan a răspuns:

Nu m-am imbatat niciodata smug!

| Quasimodo a răspuns:

Sincer, nu vad de ce s-ar lauda cineva cu asa ceva? E asa de "cool" sa tragi o betie crunta?!
E trist faptul ca varsta consumatorilor de alcool este tot mai mica! sad

| TheHeineken explică (pentru Quasimodo):

Stiu! de aceea am si intrebat laughing) eu tot la 13 ani cand am fost cu colindul la tara la bunici

| Casper003 a răspuns (pentru TheHeineken):

Clasica faza cu colindu' eu cand ma duceam primul' lucru care mi-l zicea tata: "Sa nu te imbeti" laughing

| Casper003 a răspuns:

Prima data la 13 ani cand a murit bunaca-mea laughing)))) si dupa la 14 ani la ziua unei prietene am baut Vodka laughing) din 3-4 guri eram ametit de abia mai vedeam si tot la 14 ani, la 4-5 zile dupa ziua respectivei era revelionul, si acolo m-am imbatat laughing)

| TheHeineken explică (pentru Casper003):

laughing))))

| Casper003 a răspuns (pentru TheHeineken):

Eu nu bausem de suparat, bausem ca nu stiam cu e sa fi beat, si am vazut o sticla de vin si dai laughing))

| NaiveGirl09 a răspuns:

Am 11 ani si sunt si fata! laughing). Deci nu s-a intamplat inca! Si nici nu vreau sa se intample. Ma rog, eu daca beau mai mult de 2 pahare de suc, o iau razna rolling on the floor. Ma sui pe pereti laughing. FAINA senzatie! Vreauuu :X.

| TheHeineken explică (pentru NaiveGirl09):

Pffff laughing) si pe sticla de suc scrie cumva Jack Daniel's? laughing))