| DidudicaDi a întrebat:

Buna imi place de un baiat. El iese afara in pauze(de la scoala) si se da cu niste baieti pe gheata.Eu cand il vad fug. Ce credet a bservat ca l plac? EL E a 5 si eu a 3 si suntem in aceeasi clasa si eu nu stiu daca ma pace. Daca vreti si pyteti spune ceva mai mult pot sa va zic daca vreti.

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Un copil de clasa a-5-a nu poate sa-i placa unul de a-3-a. Oricum, in clasa a-3-a ar trebui sa inveti tabla inmultirii, impartirii nu sa-ti arda de baieti. happy

| Cattalina a răspuns:

Esti a 3-a?laughing) in a 3-a nu prea ii cazu sa iti stea capul la baieti happy mai asteapta si tu un an doi happy

| DidudicaDi explică:

Vroiam sa spun i aceeasi scoala

| DidudicaDi explică:

Si apropo eu va intreb daca a observat ca il plac. P. S vroiam sa zic ca suntem in aceeasi scoala

| Robert_2672 a răspuns:

Buna.
Nu te supara, dar incerci sa gandesti putin cand vorbesti?
Daca el e a5-a si tu esti a3-a CUM sa fiti in aceeasi clasa? OMG!