| Fluturas37 a întrebat:

imi place de un baiat iar el a aflat de la prietenele mele. Si de atunci se comporta exact la fel si nu aduce niciodata in discutie ca el a aflat ca il plac. Si radem si glumim cand sunt cu el sa zic asa. Nu m am simtit niciodata prost cand era si el in preajma mea. Asta ar insemna ca si el ma place?

P.S. scz de categorie nu aveam idee ce sa pun.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Si nu crezi ca ar fi cazul sa-l intrebi daca te place?
Daca vrei sa dam si noi cu presupusul, putem spune ca te place, dar nu vei stii niciodata sigur.
Asa ca mai bine iti faci curaj si il intrebi, altfel nu rezolvi nimic.

| Idkidk a răspuns:

Păi de unde să ştiu eu dacă el te place? laughing
Află de la el.