| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat.Eu am 13 ani si sunt in clasa a7a(trec), el are 17 ani si este in clasa a11a(trece). Vara trecuta, inclusiv vara asta, cand ma duceam si ma duc sa fac baie ma baga cu capul la fund, ma lua in brate si ma ia.Pe mess eu nu indraznesc sa vorbesc cu el.Ma mai baga in seama si el pe mess mai mereu. Imi zice noapte buna cand vreau sa ies. Mi-a dat comentarii la hi5, a zis ca arat bine, ca ii place cand zambesc.Cand a iesit el din apa mi-a luat prosopul si s-a sters s-a incalzit etc. si dupa aia se tot uita la mine si imi zambea. Dupa ce am iesit in cele din urma din apa... m-am dus la el si i-am zis ca este prosopul meu(chiar daca stia) si mi-a zis:"Da iubirea mea!". Eu:"Merci". El:"Cu placere draga". Nu stiu... Ce credeti? Ii place de mine sau chiar se joaca pur si simplu? As vrea sa stiu! Vreau sa-l uit si nu pot! Mereu imi sta gandul la el.Fratele meu e bun prieten cu el si mi-a zis ca se vede dupa fata ca imi place de el! Nu stiu ce sa mai fac! Vreau sa-l uit pentru totdeauna, dar nu stiu cum! Nu vreau sa fiu cu niciun baiat pana in clasa a9a! Sunt prea mica la varsta asta si trebuie sa invat! Vreau sa imi raspundeti! Va rog!

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu te increde.winking
"Da iubirea mea!". mi se pare cel mai ridicol si amuzant raspuns.[bineinteles, asta nu si daca erati impreuna]

mira
| mira a răspuns:

Fii atenta. El totusi se joaca, te considera un copil, cum de altfel si esti.Cauta-ti alte ocupatii deocamdata.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Se joaca cu tine pentru ca vede ca il placi, te trateaza ca pe un copil.
Sfatul dat de Mira este cel mai bun! Bravo Mira!big grin

| miha1984ingerash a răspuns:

Ar trebui sa iti vezi de ale tale.esti prea mica pentru o relatie(parerea mea). dar daca chiar vrei poti sa il rogi pe fratele tau sa afle ce parere are el de tine si daca ii place de tine.altfel discuta baietii intre ei.multa bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi atenta! uni baieti vor sa se joace dea dragostea, sa fii atenta, sau daca chiar il placi sp lui fratele tau sa il traga de limba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa ai timp de baieti mult timp de acum incolo, mai asteapta vreo cativa ani, pana atunci n-ai decat sa-i fierbi...nemaritate raman doar femeile care nu vor sa se marite, deocamdata esti copil...
Stai cu burta pe carte, copilareste cat mai mult pentru ca asta o sa regreti toata viata, copilaria pierduta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of pai si eu am 13 ani si plac un baiat da baetii astea d'oh of of thinking ne lsa sa suferim broken heart