| H3ll3n a întrebat:

Imi place foarte mult sa desenez in creion, cu sau fara umbre. Problema e ca nu prea mai am idei ce sa desenez si as aprecia daca m-ati ajuta dandu-mi voi niste idei.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Bună. Şi mie îmi place să desenez. Nici eu n-am avut idei dar mi-a venit una... să desenez fete, de tot felul adică : o fată Emo, una
Rock alta tocilară etc.
Sau ai putea să desenezi haine, fructe, legume, animale.

| Anonime a răspuns:

Incearca sa desenezi ceva pe mare, de exemplu o corabie sau poti sa desenezi copaci sau o padure.Bafta; sper ca te-am ajutat!:*