| AngelMuscleman a întrebat:

Salut lume imi place sa desenez in creion dati-mi niste idei ce sa desenz.desigur fundaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| lidiaioana a răspuns:

1)o pisica imbracata in costum de baie si cu ochelari la ochi, care sta pe un pat deala la plaja, intre 2 palmieri.
2)2 pisici(una fata care sa fie imbracata cu rochie lunga)si una baiat(sa aiba smoching)care sa danseze intr-o camera de bal
3)o pisica, care sa tina o minge pe nas
4)Pisicile aristocrate
5)Plaja
6)Copii care se joaca pe plaja
7)Peisaje
8)Copii de la tara
9)Pe prietenii tai
10)Telefonul tau mobil
11)PAGINA TPU...

6 răspunsuri:
| stress a răspuns:

Vaci :X si p'orma imi arati mie desenele big grin

| flory9787 a răspuns:

Ai putea desena : un peisaj, niste flori, ai putea desena un prieten, o vaza cu flori.Sau poti desena niste personaje animate love struck sper ca te-am ajutat >

| robert188 a răspuns:

Hei angel dc nu desenezi poti sa desenezi (Stegul romaniei)sau (o biserica)sau(un castel):d

| Crisul1kk a răspuns:

Incearca animeuri

| andru8700 a răspuns:

Incearca sa desenzi personaje din desene animate, fa benzi desenate.Asa iti perfectionezi talentul desenand personaje.

| paula_8561 a răspuns:

Niste monstrii mici si dragalasi laughing tonguetongue