| CosminCSM00 a întrebat:

BUNA. Imi place si mie de o fata adica o iubesc si ea la felsi nu prea vorbim la scoala nu stiu din ce cauza dar ea sta mai mult cu prietenele ei si nu prea vorbim din pacate. Mi-a spus ieri ca ar vrea sa ramanem doar prieteni, cand am auzit credeam ca o sa mor. Azi i-am zis pe mess [ ea nu era online] ca as vrea sa fim impreuna si i-am promis ca o sa vorbim mai mult. Si nu a intrat deloc pe mess azi. Ce credeti mai vrea sa fie cu mine,? ca de iubit ma iubeste si eu pe ea. mai am vreo sansa

2 răspunsuri:
| CosminCSM00 explică:

Imi e frica sa nu imi fi dat ignore

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Daca zici ca te iubeste da. Intra pe invizibil zilele astea si vezi daca se face online.