| Hanking a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Am nevoie urgent de internet explorer si nu imi merge. Cand intru in program se inchide singur sad. Help me PLS! Funda.

Răspuns Câştigător
| Annapro a răspuns:

Pai sterge-l si reinstaleaza-l. Daca nu merge asa instaleaza alta versiune thinking

4 răspunsuri:
| Anestezia a răspuns:

Dar de ce iti trebuie Internet Explorer cand poti Dowloada Google Chrome.eu zic ca e mult mai bun.big grin.P.S:Sa stii ce Google Chrome se instaleaza in vreo 6 secunde. Foarte rapid Apoi iti apare pe ecran direct papa

| WolfGirl a răspuns:

Dai restart. sau daca nu merge ia-ti alt browser, Safari sau Mozilla

| aly02 a răspuns:

Trebuie sa il dezinstalezi si sa il reinstalezi din nou!
funda?puppy dog eyes