| Bitzy a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi din care pot sa aleg? Am nevoie de niste sfaturi pentu a creea o super felicitare pentru. o super prietena!?
Va roog! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Oani a răspuns:

Aminteste-ti in fiecare dimineata cand te trezesti sa razi mult si des;
Sa castigi respectul oamenilor inteligenti si afectiunea copiilorl;
Sa obtii aprecierea criticiilor corecti si sa induri tradarea prietenilor ipocriti;
Sa apreciezi ceea ce este frumos si sa descoperi ce este bun in fiecare;
Si sa faci astfel ca macar un suflet sa stie ce inseamna dragostea pentru ca traiesti tu;
Si sa lasi in urma ta o lume un pic mai buna.
(asta ar putea fi un text)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu am aceeasi problema eu zic un singur sfat la felicitare sa ii dai si un buchet de flori.