| alyad a întrebat:

Imi puteti spune exemple de personalitati rare?
Care persoane sunt mai rare cele sensibile sau cele reci, deloc sensibile?
Exemple de genul.

1 răspuns:
| elyfel a răspuns:

Uite daca e sa dau un raspuns concret ar fi cele deloc sensibile deoarece ei fie nu au sentimente sau fie nu vor sa si le arate fata de ceilalti.Par niste oameni ciudati deoarece la o suferinta a cuiva ei nu reactioneaza pe plan emotional.Gandeste-te la veteranii de razboi din Germania 1948 erau niste oameni reci, ostili, care nu faceau decat a urmeze ordinele Fuhr-ului.
Nu stiu daca te-am lamurit da asta mi-a venit in minte acum