| Joker a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie cum pot face sa imi intre in mail cand apas pe scrisorica de pe mess?

problema la mine e ca mi-am dez mozilla si cand apasam pe scrisorica cu mozilla mi se deschidea emailul, si acum nu mi se mai deschide ca nu mai am mozilla dar si cand imi instalez mozilla la loc imi da eroarea 404, cica cum ca nu poate gasi pagina, cum pot face sa mi se deschida cu explorerul? adica cand apas pe scrisorica mail-ul sa se deschida cu explorerul, va roooggg spuneti-mi, astept raspunsuri. pupicei

Răspuns Câştigător
| MrMike a răspuns:

Deci, s-a rezolvat? big grin

4 răspunsuri:
| MrMike a răspuns:

Mess-ul ai incercat sa in re-instalezi?

| Joker explică (pentru MrMike):

Da l-am reinstalat de vreo 3 ori si degeaba.sad.

| MrMike a răspuns:

Dar sa scrii pe google si sa te loghezi de acolo merge?
Poate fii o problema de la net, incearca maine
Daca tot nu merge Add: mytzak3@yahoo.com

| Joker explică (pentru MrMike):

Da merge... poate o fii o problema de la net.si sper sa fie asta.in orice caz.o sa imi iau un laptop in sfarsit.ca de cand mi-am dorit.si o sa se remedieze problema.tongue.merci oricum pentru tot ajutorul.winking