| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati o carte de dragoste... mai romantica, cu o poveste de iubire adevarata si cu un happy end pe care as putea-o citi si de pe net?

2 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

La rascuce de vinturi de Emily Bronte
http://ru.scribd.com/doc/2478323/Bronte-Emily-La-rascruce-de-vanturi
sunt sigura ca o sa-ti placa cu toate ca poveste de dragoste e tulburatoare dar are si happy end.

| Enma_Deea_1996 a răspuns:

Sincer ți-aș recomanda carte: Mândrie și prejudecată. Povestea de dragoste din ea, nu știu cât de adevărată e, dar cartea e minunată.