| Pastiluțăfericită a întrebat:

În primul rând scuze pentru categorie.
Aș vrea să știu cât mai multe soluții pentru creșterea sprâncenelor. Știu că pare absurd, dar aș avea nevoie de ele întregi în 1-2 săptămâni maxim.
În afară de uleiul de ricin, știe cineva altă soluție? Ofer fundă și vot. Mulțumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| LastWord a răspuns:

Eu am folosit uleiul de ricin, chiar m-a ajutat. Nici nu e scump, are pretul in jur de 6 lei la plafar sticluta. In fine, nu cunosc alta varianta care te-ar putea ajuta la cresterea lor, dar ai putea sa ti le conturezi cu un creion maro/negru (depinde de culoarea lor) sau pur si simplu sa le vopsesti.

| Albertooo a răspuns:

Foloseste slobozi sau urinawinking

| Pastiluțăfericită explică (pentru Albertooo):

Te-aș ruga să vorbești frumos, eu am cerut răspunsuri care să mă ajute. Dacă te distrezi pe tema asta, problema ta.