| Corinne a întrebat:

happy in vacanta semestriala merg intr-o excursie cu iubitul meu la munte 3 zile.Si problema este ca nu prea stiu ce sa`mi iau la mine sad nu vreau un bagaj imens de abia sa-l tarai dupa mine dar nici sa nu am tot ce am nevoie la mine.Stiu ca am nevoie de haine groase dar nu prea ma pricep cam ce fel si cate sad pe langa chestiile personale(fardurile, gelurile de dus, prosoapele, CD-playerul si altelebig grin). Aveti careva vreo idee?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| oooooooo a răspuns:

Pai, sa vedem...De ce nu incerci sa iti imaginezi ca esti la munte? EX:azi o sa port pantalonul asta, pulovarul asta si ghetele astea.Maine o sa port aia si aia, pe drum o sa imbrac asta si asta, etc. Ia/ti pulovere groase, pe gat, in primul rand, daca mergi la schi ia-ti un costum de schi. Te sfatuiesc sa nu iti iei prea multe farduri, pentru ca s-ar putea sa nu le folosesti, iar eu as renunta si la cd-player, si as profita de iubitul meu si de vacanta la maxim.

| lolo_6410 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti pui vreo 4-5 bluze groase vreo 2-3 pantalonia si fardurile, gelurile de dus, prosoapele, CD-playerul si altele