| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Merg maine in vacanță, în Madrid. Nu stau doar 2 zile așa că nu am nevoie de bagaj, doar cel de mână înclus în preț. Am voie să îmi duc cu mine trepiedul aparatului foto? Încape în bagaj.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Yuoia a răspuns:

Da si da de la calatori?
Dar cat de mare e trepiedul? Ca sunt de la 50 cm pana la 2 m. Si ala de 2 m nu cred ca iti incape in locul pentru bagaje.

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Trepiedul daca este demontat si pus in husa lui nu este un obiect interzis, ma refer daca pleci cu avionul. Pentru calatorii este bine sa te informezi cautand pe Google asa in search ca si fraze: Obiecte interzise in avion; Obiecte admise in bagaje de mana in avion; etc. faci combinatii de cuvinte si obtii link-uri cu informatii in Google > exemplu > https://www.esky.ro/......ul-de-mana