| anonim_4396 a întrebat:

Buna in ziua de astazi nu prea se mai gaseste muzica buna si imi place sa ascult melodii putin mai vechi cam cu 3-4 ani mai vechi credeti ca sunt ciudata?!

Răspuns Câştigător
| DianaChihuahua a răspuns:

Nu. Si mie imi plac unele melodii mai vechi. Daca stii sa apreciezi muzica buna nu esti deloc ciudata(si sa nu bagi in seama pe altii ca spun: ''uite si la aia ce muzica asculta'') FUNDA?

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

>3-4 ani
>vechi

| Dariusuu a răspuns:

Crede-mă că și eu am momente când dau drumul la muzică veche. Mă răscolesc plini de amintiri mai ales când în PlayList am doar Voltaj, Akcent și Vunk.

Nu ești ciudată ești doar diferită.

te pup

| Papusika27 a răspuns:

Nu cred ca esti ciudata! Tot ce ai spus este foarte adevarat, chiar u se mai gaseste muzica buna