| Biiiiiia a întrebat:

Incep prin a spune ca dau renumita funda. M-am tuns destul de scurt[cam pana la jumatatea gatului ca zic asa]si nu stiu cum sa imi prind parul.Am breton dar nu imi place cum imi sta si il prind cu niste clamite. M-am saturat sa imi prind mereu parul asa. Vreau si eu niste sfaturi despre cum as putea sa il prind.Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Noonee a răspuns:

Exact asa m-am tuns eu si am si breton :| si nu mai suport noroc ca exista placa. serios si bretonu indreptat tot. Daca nu: spalat, pieptanat, uscat si apoi te lasi cu capul in jos il ciufulesti si dai cu fixativ asa unpic sa ramana unpic zbuciumat :).

Alta idee ar fi bendita si aici ma refer si la cele din carpa, sunt foarte dragute, orice culoare poti inventa" si tu cateva.

Si eu am si din astea http://www.top-shop.ro/......08-p4.html sunt foarte utile. Daca vrei sa te tina cu adevarat iti iei una originala, daca vrei pentru mai putin timp gen 2 luni gasesti si in obor la 7 lei :P

sper ca te-am ajutat... urmeaza funda acum nu? :))

o zi buna :)