| MiSskAt-xx a întrebat:

Buna!thinking Incerc de ceva timp sa descarc niste poze de pe telefon si PC-ul nu citeste cablu de date. straight face Ce e de facut?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa intri in Control Panel, apoi Scanners and Cameras, apoi USB Video Devices si iti apare o fereastra de instalare si urmezi pasii ceruti. Spune-mi daca ai reusit.

| Dorinel a răspuns:

Baga usb in alta mufa din spatele calculatorului...incearca'le pe toate...pana cand functioneaza

| MiSskAt-xx explică:

Nu`mi apare decat camera web. sad