| tabitaaa a întrebat:

Buna happy! Intalnesc din ce in ce mai des expesia 'brn'! Atentie! Am zis 'brn', nu 'brb'. Care dintre voi stie?
Funda tongue.

6 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

N-am auzit inca de ''brn''.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu am auzit vreodată de "brn". Sigur nu e doar o greşeală făcută din cauza tastării în grabă? Dacă nu, întreabă o persoană care o foloseşte ce înseamnă.

| SarosBogdan a răspuns:

Dar ce inseamna brb?
O sa se ajunga sa se vorbeasca doar pe litere cu generatiile astea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SarosBogdan):

Brb înseamnă Be right back dar de "brn" n-am auzit niciodată.

| SarosBogdan a răspuns:

Ma, voi pana si limba engleza o prescurtati! rolling on the floor

| Andiiii a răspuns:

N-am auzit.