| catutzza a întrebat:

Hai sa incep : Deci am un prieten p care il iub fffff mult.Chestia este ca eu nu stiu daca ma iubeste sau nu.Adica pe mess ma ia cu,, cf pisy" si cand ma intalnesc cu el [la 2-3 luni] imi acorda ffff multa atentie. ziceti-mi si mie ce sa fac :-s. el stie ca il plac

1 răspuns:
| SunshineGirl a răspuns:

Ii cam place sa se joace cu tine. Ii place de tine,destul de mult dupa comportamentul lui " live ", dar mai mult nu pot sa-ti spun pentru ca nu stiu ce-i in capul sau.
Spune-i ca ti la el si nu-ti doresti un baiat care sa-si bata joc de tine [ nu ca ar fi vreo fata care si-ar dori.]. Provoaca-l la o discutie sincera si serioasa, numai asa poti afla.
Bafta!