| anutza13 a întrebat:

iubesc un baiat dar e departe de mine...eu stau in teleorman iar el in cluj...stie cineva o melodie care sa se potrivesca cu cazul nostru?:-Pva rog mult de tot... ceva ce are legatura cu departarea si cu dragostea...va multumesckiss!

9 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Eu stiu o melodie in italiana dar e vorba despre dragoste :x http://www.youtube.com/watch?v=slnRVVH8gsM :x

| anutza13 explică:

Multumesc mult dar as vrea ceva in romana engleza sau spaniola, ...si sa fie si despre departarebig grin... oricum merci multkiss

| bubu_9742 a răspuns:

Nickelback-far away
Ronan_Keating_-_Iris
East 17 - Stay another day
3_Doors_Down_-_Here_Without_You

| ViVi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0nm_h9dLtJM michale jackson de dragoste si este vorba ca nu poti sa nu iubesti :x

| ViVi a răspuns:

Scz michael love struck

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Prodigy. Iti face mai bine.

| dyna_1486 a răspuns:

She & elena-a 700 km
backstreet boys-incomplete
massari-real love
bitza ft vanessa-take me slow
cred ca se potrivescwinking

| lily09 a răspuns:

Richard Marx...right here waiting...super melodie...ascult-o si spune-mi parerea ta...sunt curioasa daca iti place ...eu zic ca vi se potriveste...

| anutza13 explică:

Ms mult se potriveste...kiss...lily09