| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, la voi in oras a fost mașina de la google street view? La mine a fost aziwinking

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Mergi pe Google Maps în acea zonă şi verifică data, poate Google actualizează baza de date.
După o scurtă verificare: În zona mea nu a mai venit din 2012. Ciudat lucru este că pe cer sau în alte locuri (copyright) scrie "2017 Google".

| Necunoscutu92 explică (pentru LPCTSTR):

Am intrat pe siteul lor si ei cu mașinile de la street view sunt pe drumuri de pe 24 iunie am căutat pe net cred ca actualizează baza de date

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da a fost cand nu duceam dorul pasaricii laughing

| CdeMetal a răspuns:

Nu, nu am vazut.
Ultima data cand au venit a fost in 2012.

| wpetterssone a răspuns:

La mine scrie iunie 2011, iar pe cer scrie © 2016 Google.