| Ionutldad a întrebat:

Salut! Am vazut acum vreo 2-3 zile o masina la mine care avea pe plafon ceea ce parea ca o camera 360. Am intrat pe google street view dar ultima data e 2022 si am mai incercat pe Bing dar acolo nu merge. Am reusit sa ii fac o poza fiind in curte https://imgur.com/a/3zjtRx0. Mai stie cineva alte site-uri de street view?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei gasi pozele dupa mult timp de acum incolo. Nu intra imediat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi că se updateaza in timp real pozele pe google maps? Ai răbdare 2-3-4-5 saptamani

| mihai69 a răspuns:

Poza "atașată" nu există; dar indiferent de asta, Google a anunțat că a trimis iar mașinile de pozat străzi în România.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutldad explică (pentru mihai69):

Https://imgur.com/a/dDJtFmc poate merge acum

| mihai69 a răspuns (pentru Ionutldad):

Așa merge.
E chiar mașina lor; are cameră și antenă GPS profesionale.

| Ionutldad explică (pentru mihai69):

Nici eu nu cred ca e masina de la google probabil e bing/tomtom

| ReddY25 a răspuns:

Mai dureaza pana le incarca pe platforma