| elizadutu a întrebat:

M'am hotarat sa slabesc, vreau15 kg in minus, si nu stiu ce sa aleg:sa merg la sala sau sa fac inot? as vreau sa tin si un regim. Dau fundita persoanei cara ma ajuta cel mai mult:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la amandoua! Mergi si pe jos! Mananca multe fructe si legume! Si bea multa apa! Sa stii ca uleiul are cele mai multe calorii, si grasimile animale, binenteles

3 răspunsuri:
| CreativeGirl a răspuns:

Bunahappy
Daca as fi in locul tau as alege inotulhappy`
Sper sa alegi ceva care cu adevarat te va ajuta sa-ti indeplinesti dorintahappy`Si speer ca te-am ajutathappy
Multa baftaahappy
Pa-pa:*

| Anonimul3315 a răspuns:

Sunt multe metode sa slabesti dar e greu chiar 15 kg poti sa mergi la sala cum ai zis si sa alergi pe afara sau sa ai antrnorul tau personal indiferent ce faci daca e sport tot ajuta nu e o cale usoara e nevoie de mult efort pentru slabit de 15 kg dar merita.

| AllexinnoMedium a răspuns:

Eu zic sa mergi la inot.