| XxelysxX a întrebat:

Ma grabesc va rog spuneti-mi ce si cum sa pun pe o pagina de pe facebook care sa atraga utilizatorii facebook.Am inceput prin a pune albume de poze cu hello kitt si altele dar alte pagini au ceva cu welcome nu stiu cumthinking Va rog ajutati-ma vreau sa fie cat mai frumoasa Va rog mult. Multumesc, dau funda :X:X

Răspuns Câştigător
| DidiLovesYou a răspuns:

Asta pentru welcome: http://thrusocial.com/
Ai putea sa mai adaugi pe pagina niste notite...:)

| XxelysxX explică (pentru DidiLovesYou):

E cu bani?thinking

| DidiLovesYou a răspuns (pentru XxelysxX):

Ala pentru welcome? Nu.happy

| DidiLovesYou a răspuns (pentru XxelysxX):

A, si apropo... daca vrei publicitate contacteaza-ma: http://www.facebook.com/GhSufletVisatorGh
:)

5 răspunsuri:
| XxelysxX explică:

Am Timeline

| Liana80 a răspuns:

Uita-te bine si vei vedea ca poti sa iti gestionezi singur lista de prieteni. Ba chiar mai mult daca te duci sus unde scrie cauta dai clic si scrii ce nume doresti si ii invita sa-ti fie prieteni.