| geoif a întrebat:

Buna!happy Ma intrebam ce subiecte va intereseaza cel mai mult? Adica despre ce ati vrea sa vorbiti/auziti mai multe? De curiozitate

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Builduri pentru Smite.

| Mădă0611 a răspuns:

Istorie, dar nu orice informatie, ca nu ma intereseaza sa imi incarc memoria cu toti turcii omorati de romani, sau invers. Cine ce a descoperit? Informatia sa fie 100% corecta laughing, ca am inteles ca Edison a fost magar cu Tesla. Cum era in intreaga lume intr-o anumita perioada? Apoi toate miturile posibile, imi place sa aflu cum gandeau oamenii, cum gaseau raspunsuri. Etimologia cuvintelor, de exemplu "te iubesc" trebuie sa fie ceva de genul "vreau sa imi apartii".
thinking

| Georgemy2 a răspuns:

Nu poti face o lista cu asa ceva, in general cu lucrurile care iti plac

| ThePayback a răspuns:

Muzica

| AlicEcila a răspuns:

Craciunn! Funda?