| IoanaaxD a întrebat:

Voi ce vorbiti cu persoana iubita? As vrea sa stiu ce subiecte discutati. [ va rog fara rasp. de genu : nu te intereseaza ] Merci >:d

3 răspunsuri:
| sylviu_8964 a răspuns:

Incearca sa gasesti subiecte in comun cu ea de ex : daca i place muzica vorbiti despre muzica ai inteles ideia sper si cel mai mult la inceput trebuie sa vorbiti despre cat de mult va iubiti unul pe celalalt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre sex anal, cât de mult mi-am dat drumul pe fața ei, și alte d-alea.

Nebunii și sentimente, știi tu. day dreaming

| serendipiti a răspuns:

Eu imi intreb iubitul ce planuri de viitor are, care e mancarea preferata, cu ce echipa tine, ce ar face cu banii daca ar castiga la loto (si de aici iti poti da seama ce e important pentru elwinking depanati amintiri din copilarie (e cel mai haios moment)... etc.