| andrei_2525 a întrebat:

Buna ma numesc Andrei am 16 ani 62 de kilograme 1.71 inaltime si vara asta as vrea sa merg la sala si sau iau niste proteine... Daca stiti niste proteine bune care dau rezultate pentru marirea masei musculare ziceti si mie pls

3 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Salut Andreihappy. cum au spus si colegii de mai sus happy. nu sunt bune Proteinele happy. nu iti fac bine la sanatate happy + ca daca te lasi de ele ti se vor lasa muschii nasol d tothappy. am un coleg d liceu ia si steroizi si proteine I don't want to see.arata bine acum. dar a inceput sa se cam lase d ele si spune mereu ca "am impresia ca mi se lasa muschii".+ ca forta nu faci d la proteinehee hee. e supliment ajuta la cresterea mai rapida a muschilor dar nu face prea mult bine. Cum au spu si kolegii manank sanatos bea multa apa si sport happy. tinete de sala si totu va fi OK big grin... Poate te vedem la Flamingo Boys

| sasha a răspuns:

Muschii cu priteine trebuie mereu intretinuti si daca te lasi dupa aia de sala nici nu poti sa iti imaginezi ce urat o sa se lase muschii si in plus de asta cum spune si colegu de mai sus chiar nu sunt sanatoase, e vara mananca multa salata renutza la grasimi si bea multa apa + sala = 100% nu numai ca slabesti dar o sa ai si muschi daca slabesti intr-o luna si dupa aia continui sala, in 2 luni o sa fi beton si ce te mai sfatuiesc e sa alergi mai mult pe afara in aer liber pe dealuri si drumuri care sa nu fie drepte sa fie cu " denivelari" mai mari prin padure daca alergi iar e bine. bafta in 3 luni poti sa te angajezi la flamingo boys tonguewinking daca ai vointa si grija cu ce te hranesti dulciuri nu ai voie nici macar o bucatica happy

| andrei_2525 explică:

Ms mult pentru ajutorbig grin