| marius1995 a întrebat:

Salut, fac de cateva zile sala si vreau sa-mi iau ceva proteine, ce proteine imi puteti oferi? Bani de stricat cam 100 ron. Si bineintzeles pentru marirea masei muscularehappy am 17 ani 170 cm inaltime 71 kg happy

Răspuns Câştigător
| Marius1985 a răspuns:

Fa un efort si i-a asta: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 da rezultate bune!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cu 100 ron nu poti lua suplimente de calitate, dar poti lua cateva kg de piept de pui care e bogat in proteine.

Răspuns utilizator avertizat