| cinevainpanamea a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine va rog?
vreau sa aflu numele unui film horror pe care l`am vazut cand eram mica, dar din pacate am vazut doar inceputul si doar atata imi aduc aminte...
parca era cu un cuplu si fata era pasionata de fotografie sau ceva de genu sau am rog, cert e ca in fiecare fotografie aparea cate o fantoma.
si parca la un moment dat, cand baiatul s`a uitat la poza, fantoma aceea a intors capul in poza thinking
si parca cei doi erau koreeni sau japonezi nu mai stiu exact.
va rog, ma puteti ajuta?crying(( vreau sa vad filmul, dar nu stiu cum se numeste sigh crying
multumesc...

Răspuns Câştigător
| inutsa a răspuns:

Shutter :X fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| cinevainpanamea explică:

L`am gasit era shutter
(2004)

| cinevainpanamea explică:

Ma rog, il gasisem inainte, dar... mersi oricum pentru raspuns big hug