| iza4ever a întrebat:

Ma uit pe Discovery Channel la Fenomene Stranii. De cele mai multe ori cei din casa dorm ori sunt singura in camera. Cat timp ma uit la fenomene stranii ma sperii ff putin dar dupa ce sting televizorul sau chiar daca il las aprins pe alt program am senzatie ca chestia aia din episod este in camera si ma priveste:-s... Si cand ma pun in pat sa ma culc ma uit in fata spre televizor si daca inchid ochii am senzatia ca ar veni ceva spre mine, si daca ma intorc cu spatele sperand ca nu o sa mi se mai para asta am sanzatia ca am ceva sau pe cineva in spate si deja cand se mai aude si parchetu scartaind sau cum face el fara sa fie nimeni in camera simt ca mor:-s:-s:-s... e din cauza faptului ca este emisiune horror sau pur si simplu dupa ce ma uit mintea isi imagineaza toatea astea?:-s ca sincer mor de frica si am senzatia ca ziua urmatoare nu ma mai trezesc, dar imi place si o sa ma uit in continuarelaughing chiar daca ma sperii putin, putin mai mult

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Amuzant ce scrii tu aici dar totusi e ceva serios.Nu mai intra vorba aia asa adanc in emisiune, incearca sa nu te mai gandesti la povesti cum ca vine cineva prin spate, calca careva pe parchet, iese ceva din televizor si alte povesti de tipul asta.E doar imaginatia ta alimentata de emisiunea respectiva.Retine in primul rand, nu exista stafii si ciudatenii si povesti. Emisiunile sunt interesante, pentru delectare ar trebui sa fie, nu lua in serios absolut tot ce vezi acolo.Realitatea e ce vezi tu zi de zi si nu cred ca ai vazut tu fantome si povesti.Bafta!