| Biby a întrebat:

Mama m-a pedepsit si a spus sa nu deschid calculatorul pana sa vina ea.Eu l-am deschis pentru ca promisesem ca intru pe mess.Mama a sunat si a spus ca daca deschid calculatorul vedea printr-un program cu retea.Este adevarat? Sa inchid calculatorul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. poate este adevart din punctu meu de vedere...mereu adulti au dreptate.winking sunt eu cea mai buna prietena a ta. Daria! :*

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Din cate stiu, daca esti pe mess si te faci invisible, se poate vedea ca esti cu messul deschis

| pwp a răspuns:

Nu cred... a vrut doar sa te sperie happy

| Lora a răspuns:

laughing minte!

| AndaWest a răspuns:

Ti-o iei cand vinelaughing

| Zole a răspuns:

Da daca ea s-a uitat in start la My Recent Documents si stie care este unltima aplicatie folosita apoi vede messenger isi va da seama desi nu cred ca s-a gandit la asta

| Alexandra_5259 a răspuns:

Nici gand decat daca are Team Viwer5 dar trebuie sai dai parola ta deci nu.